Stáhnout Bontia Studio 4.5.4

Software pro pohodlné vytvoření obsahu
vaší fotoknihy

Stažením souboru souhlasíte s našimi licenčními podmínkami ›
Více o nových funkcích programu Bontia Studio 4.5.4 ›
Vyžaduje počítač s operačním systémem Windows. Více o systémových požadavcích ›


Stáhnout ZDARMA Bontia Studio ›

Novinky ve verzi 4.5.4

Duplikování knihy

    Knihy v Bontia Studiu lze nyní duplikovat příkazem Kniha > Vytvořit kopii. Kopii můžete libovolně upravovat a vyrobit tak několik na míru šitých variant téže knihy – třeba pro rodiče, kolegy a přátele. Velkou výhodou pro kreativní tvůrce je možnost vyzkoušet si na kopii nové nápady, rozsáhlé změny nebo zcela jiný design; to vše bez zásahu do původní hotové knihy.

Vlastní řazení snímků v zásobníku

    Snímky v zásobníku se obvykle řadí podle data nebo názvu, nyní si v nich můžete udělat vlastní pořádek. Stačí jen přetáhnout ikonu snímku na nové místo mezi ostatními snímky. Snímky si můžete ještě před naplněním knihy seřadit podle příběhu, který bude vaše kniha vyprávět. Kniha se vám tak bude lépe skládat a nakonec bude i přehlednější.

Hromadné vkládání snímků do knihy

    Snímky lze nyní do knihy umisťovat také hromadně. Pokud označíte několik snímků naráz (označením myší při současném přidržení klávesy Ctrl nebo Shift), můžete je jednoduše přetáhnout do knihy. To nejen urychlí tvorbu knihy, ale i výrazně usnadní skládání stránek s mnoha snímky, jako jsou např. mozaiky.

Přepínání číslování stránek

    Číslování stran lze nyní hromadně zapnout nebo vypnout příkazem Editor > Zobrazení a přichytávání > Skrýt//Zobrazit čísla stran. Knihám s větším množstvím textů a obrázků dodají čísla stránek přehlednost a profesionální vzhled. Číslování stran nyní podporují všechny redesignované sady šablon.